CSI-RGFE-300-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-RGFE-300-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 300MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RGFE-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFE-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFE-300-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RGFE-300-UFFR-B is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM