CSI-RGFB-300-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-RGFB-300-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 300MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RGFB-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-300-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RGFB-300-UFFR-B is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM