CSI-RGFB-200-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-RGFB-200-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 200MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RGFB-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-200-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RGFB-200-UFFR-B is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE