CSI-RGFB-200-UFFR Linx Tech
  • Part Number: CSI-RGFB-200-UFFR
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 200MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RGFB-200-UFFR Linx Tech
    CSI-RGFB-200-UFFR Linx Tech
    CSI-RGFB-200-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RGFB-200-UFFR is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE