CSI-RGFB-100-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-RGFB-100-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RGFB-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-RGFB-100-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RGFB-100-UFFR-B is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"