ANT-916-ID-1000-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-916-ID-1000-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: 916MHZ IND ANTENNA, 1M, SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-916-ID-1000-SMA Linx Tech
    ANT-916-ID-1000-SMA Linx Tech
    ANT-916-ID-1000-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-916-ID-1000-SMA is described as 916MHZ IND ANTENNA, 1M, SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V