ANT-916-ID-1000-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-916-ID-1000-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: 916MHZ IND ANTENNA, 1M, RP-SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-916-ID-1000-RPS Linx Tech
    ANT-916-ID-1000-RPS Linx Tech
    ANT-916-ID-1000-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-916-ID-1000-RPS is described as 916MHZ IND ANTENNA, 1M, RP-SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ