ANT-916-CW-HWR-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-916-CW-HWR-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 916MHZ 1/2 WAVE SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-916-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-916-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-916-CW-HWR-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-916-CW-HWR-SMA is described as ANTENNA 916MHZ 1/2 WAVE SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A