ANT-916-CW-HWR-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-916-CW-HWR-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 916MHZ 1/2 WAVE RP/SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-916-CW-HWR-RPS Linx Tech
    ANT-916-CW-HWR-RPS Linx Tech
    ANT-916-CW-HWR-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-916-CW-HWR-RPS is described as ANTENNA 916MHZ 1/2 WAVE RP/SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP