ANT-868-ID-2000-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-868-ID-2000-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: 868MHZ IND ANTENNA, 2M, RP-SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-868-ID-2000-RPS Linx Tech
    ANT-868-ID-2000-RPS Linx Tech
    ANT-868-ID-2000-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-868-ID-2000-RPS is described as 868MHZ IND ANTENNA, 2M, RP-SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE