ANT-868-CW-RCS-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-868-CW-RCS-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 868MHZ 1/2WAVE WHIP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-868-CW-RCS-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-RCS-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-RCS-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-868-CW-RCS-SMA is described as ANTENNA 868MHZ 1/2WAVE WHIP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA