ANT-868-CW-RAH-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-868-CW-RAH-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 868MHZ 1/4WAVE WHIP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-868-CW-RAH-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-RAH-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-RAH-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-868-CW-RAH-SMA is described as ANTENNA 868MHZ 1/4WAVE WHIP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK