ANT-868-CW-HD-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-868-CW-HD-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 868MHZ 1/4WAVE WHIP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-868-CW-HD-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-HD-SMA Linx Tech
    ANT-868-CW-HD-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-868-CW-HD-SMA is described as ANTENNA 868MHZ 1/4WAVE WHIP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A