ANT-433-SP Linx Tech
  • Part Number: ANT-433-SP
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 433MHZ PLANAR (SMT)
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"