ANT-433-CW-HW-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-433-CW-HW-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 433MHZ 1/4WAVE WHIP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-433-CW-HW-SMA Linx Tech
    ANT-433-CW-HW-SMA Linx Tech
    ANT-433-CW-HW-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-433-CW-HW-SMA is described as ANTENNA 433MHZ 1/4WAVE WHIP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM