ANT-418-PW-QW-UFL Linx Tech
  • Part Number: ANT-418-PW-QW-UFL
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANT 418MHZ 1/4 WAVE DIPOLE U.FL
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-418-PW-QW-UFL Linx Tech
    ANT-418-PW-QW-UFL Linx Tech
    ANT-418-PW-QW-UFL is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-418-PW-QW-UFL is described as ANT 418MHZ 1/4 WAVE DIPOLE U.FL. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM