ANT-418-MHW-RPS-S Linx Tech
  • Part Number: ANT-418-MHW-RPS-S
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 418MHZ CENTR FED 79 SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-418-MHW-RPS-S Linx Tech
    ANT-418-MHW-RPS-S Linx Tech
    ANT-418-MHW-RPS-S is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-418-MHW-RPS-S is described as ANTENNA 418MHZ CENTR FED 79" SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS