ANT-418-CW-HWR-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-418-CW-HWR-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 418MHZ 1/4 WAVE SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-418-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-418-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-418-CW-HWR-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-418-CW-HWR-SMA is described as ANTENNA 418MHZ 1/4 WAVE SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V