ANT-315-CW-HWR-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-315-CW-HWR-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 315MHZ 1/4 WAVE SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-315-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-315-CW-HWR-SMA Linx Tech
    ANT-315-CW-HWR-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-315-CW-HWR-SMA is described as ANTENNA 315MHZ 1/4 WAVE SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE