ANT-2.4-ID-2000-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-2.4-ID-2000-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: 2.4GHZ IND ANTENNA, 2M, RP-SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-2.4-ID-2000-RPS Linx Tech
    ANT-2.4-ID-2000-RPS Linx Tech
    ANT-2.4-ID-2000-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-2.4-ID-2000-RPS is described as 2.4GHZ IND ANTENNA, 2M, RP-SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE