ANT-2.4-CW-RCTA-RP Linx Tech
  • Part Number: ANT-2.4-CW-RCTA-RP
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 2.4GHZ 1/2 WAVE RP-SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-2.4-CW-RCTA-RP Linx Tech
    ANT-2.4-CW-RCTA-RP Linx Tech
    ANT-2.4-CW-RCTA-RP is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-2.4-CW-RCTA-RP is described as ANTENNA 2.4GHZ 1/2 WAVE RP-SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM