ANT-2.4-CW-RCS-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-2.4-CW-RCS-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 2.4GHZ RA 1/4 WAVE SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-2.4-CW-RCS-SMA Linx Tech
    ANT-2.4-CW-RCS-SMA Linx Tech
    ANT-2.4-CW-RCS-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-2.4-CW-RCS-SMA is described as ANTENNA 2.4GHZ RA 1/4 WAVE SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM