ANT-2.4-CW-QW-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-2.4-CW-QW-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 2.4GHZ 1/2WAV WHIP RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-2.4-CW-QW-RPS Linx Tech
    ANT-2.4-CW-QW-RPS Linx Tech
    ANT-2.4-CW-QW-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-2.4-CW-QW-RPS is described as ANTENNA 2.4GHZ 1/2WAV WHIP RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE