ANT-2.4-CW-CT-SMA Linx Tech
  • Part Number: ANT-2.4-CW-CT-SMA
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANTENNA 2.4GHZ 1/2 WAVE WHIP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-2.4-CW-CT-SMA Linx Tech
    ANT-2.4-CW-CT-SMA Linx Tech
    ANT-2.4-CW-CT-SMA is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-2.4-CW-CT-SMA is described as ANTENNA 2.4GHZ 1/2 WAVE WHIP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK