ANT-1.4-CW-HWR-RPS Linx Tech
  • Part Number: ANT-1.4-CW-HWR-RPS
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: ANT 1.4GHZ 1/2WAVE SWIVEL RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about ANT-1.4-CW-HWR-RPS Linx Tech
    ANT-1.4-CW-HWR-RPS Linx Tech
    ANT-1.4-CW-HWR-RPS is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Antennas category. ANT-1.4-CW-HWR-RPS is described as ANT 1.4GHZ 1/2WAVE SWIVEL RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH