LTC2634IUD-HMI12#TRPBF Linear Tech
  • More about LTC2634IUD-HMI12#TRPBF Linear Tech
    LTC2634IUD-HMI12#TRPBF is manufactured by Linear Tech and is categorized in the Digital - Analog Converters category. LTC2634IUD-HMI12#TRPBF is described as IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED