25-CBSA-0.5X4.5X0.225 Leader Tech Inc
  • Part Number: 25-CBSA-0.5X4.5X0.225
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 25-CBSA-0.5X4.5X0.225 Leader Tech Inc
    ---> Other parts by Leader Tech Inc
    ---> RF Shields from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Shields
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM