24-CBSA-1.0X1.25X0.25 Leader Tech Inc
  • Part Number: 24-CBSA-1.0X1.25X0.25
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 24-CBSA-1.0X1.25X0.25--24S48--CI
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 24-CBSA-1.0X1.25X0.25 Leader Tech Inc
    ---> Other parts by Leader Tech Inc
    ---> RF Shields from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Shields
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"