23-CBSA-2.0X4.5X0.25 Leader Tech Inc
  • Part Number: 23-CBSA-2.0X4.5X0.25
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 23-CBSA-2.0X4.5X0.25--23S90--CIR
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 23-CBSA-2.0X4.5X0.25 Leader Tech Inc
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA