20S-CBSF-1.5X2.0X0.2 Leader Tech Inc
  • Part Number: 20S-CBSF-1.5X2.0X0.2
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 20S-CBSF-1.5X2.0X0.2--20S449--CI
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 20S-CBSF-1.5X2.0X0.2 Leader Tech Inc
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"