20S-CBSA-2.25X3.0X0.2 Leader Tech Inc
  • Part Number: 20S-CBSA-2.25X3.0X0.2
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 20S-CBSA-2.25X3.0X0.2 Leader Tech Inc
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK