20-CBSF-1.0X2.25X0.25 Leader Tech Inc
  • Part Number: 20-CBSF-1.0X2.25X0.25
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 20-CBSF-1.0X2.25X0.25--20S550--C
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 20-CBSF-1.0X2.25X0.25 Leader Tech Inc
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM