TYS80406R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS80406R8M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS80406R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS80406R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 3.6A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH