TYS8040331M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS8040331M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS8040331M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS8040331M-10 is described as FIXED IND 330UH 640MA 889 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK