TYS80402R2N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS80402R2N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS80402R2N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS80402R2N-10 is described as FIXED IND 2.2UH 5.15A 12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"