TYS80401R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS80401R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS80401R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS80401R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 6.3A 8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.