TYS60454R5M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60454R5M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60454R5M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60454R5M-10 is described as FIXED IND 4.5UH 3.3A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.