TYS60451R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60451R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60451R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60451R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 4.95A 12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"