TYS6028470M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6028470M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6028470M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6028470M-10 is described as FIXED IND 47UH 1.06A 315 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.