TYS60281R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60281R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60281R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60281R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 4.58A 13 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM