TYS60206R8N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60206R8N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60206R8N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60206R8N-10 is described as FIXED IND 6.8UH 1.8A 79 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.