TYS60204R7N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60204R7N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60204R7N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60204R7N-10 is described as FIXED IND 4.7UH 2A 58 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK