TYS6020100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6020100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6020100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6020100M-10 is described as FIXED IND 10UH 1.4A 105 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.