TYS50403R3N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS50403R3N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS50403R3N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS50403R3N-10 is described as FIXED IND 3.3UH 3.4A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"