TYS5040220M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5040220M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5040220M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5040220M-10 is described as FIXED IND 22UH 1.5A 129 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.