TYS5020100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5020100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5020100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5020100M-10 is described as FIXED IND 10UH 1.55A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.