TYS40304R7M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40304R7M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40304R7M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40304R7M-10 is described as FIXED IND 4.7UH 2A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM