TYS40301R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40301R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40301R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40301R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 3.34A 20 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE