TYS40301R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40301R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40301R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40301R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 4.15A 18.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X