TYS4030101M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4030101M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4030101M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4030101M-10 is described as FIXED IND 100UH 450MA 1.495 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED